Zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Ojca wybrać? Co kupić człowiekowi, który wszystko ma? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Jeśli tak – jesteś w dobrym miejscu!
Fot. Unsplash.com

Zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Ojca wybrać? Co kupić człowiekowi, który wszystko ma? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Jeśli tak – jesteś w dobrym miejscu!

Multitool jest świetnym narzędziem dla wszystkich zapracowanych mężczyzn.
Fot. Unsplash.com

Kiedy jest Dzień Ojca?

Jest ojcem, tatą, papciem. Chociaż może nie wygrać żadnych nagród za umiejętność prowadzenia długiej rozmowy telefonicznej, może całkowicie wygrać coś za swoją ogólną niesamowitość jako tata. Może to tata, który spędzał z tobą każdy weekend na boisku, trenując cię i dopingując. Być może to ojciec, który nauczył cię łowić ryby, albo tata, który wprowadził cię w świat niesamowitej muzyki. Tak czy inaczej, prawdopodobnie wie, jak cię rozśmieszyć jak nikt inny, a także może upuścić najmądrzejszą radę we właściwym czasie. Jeśli sam jesteś rodzicem, wiesz, ile tata znosił przez lata, a teraz twoja kolej, aby podziękować mu za wszystko, co zrobił z wyjątkowym prezentem na Dzień Ojca. Dzień Ojca przypada zawsze 23 czerwca. Choć może się wydawać, że masz dużo wolnego czasu, najlepiej zacząć planować już teraz, aby ten wyjątkowy dzień nie rzucił się na ciebie..

Wskazówki dotyczące zakupów, aby znaleźć najfajniejszy prezent na Dzień Ojca

  • Budżet: Jeśli nie wiesz, co kupić dla swojego ulubionego faceta na Dzień Ojca, pamiętaj, że okazywanie wdzięczności nie musi rozbijać banku, wręcz czasem można na nim oszczędzić. To naprawdę liczy się myśl.
  • Typ taty: Co kocha papcio? To jest rodzaj pytania, które musisz zbadać. Czy jest miłośnikiem muzyki? Rozważ załatwienie mu nowego gramofonu. Czy jest zapalonym biegaczem? Może cieszyć się smartwatchem, który będzie monitorował jego postępy.
  • Spersonalizowany prezent: Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, rozważ podarowanie tacie spersonalizowanego prezentu na Dzień Ojca. Niezależnie od tego, czy jest to grawerowanie przedmiotu, czy monogram. Spersonalizowanie prezentu to świetny sposób na uhonorowanie twojego taty i sprawi, że poczuje się ekskluzywnie.
  • Prezenty na ostatnią chwilę: Rozumiemy. Życie staje się gorączkowe, czas leci i nagle nie masz innego wyjścia, jak kupić prezent w ostatniej chwili. Na szczęście istnieje coś takiego, jak zakupy online i ekspresowa wysyłka!

Najlepsze pomysły na prezent na Dzień Ojca

Zakupy dla ojców są trudne. Ale na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zebraliśmy niektóre z najlepiej sprzedających się i najlepiej ocenianych pomysłów na prezenty na Dzień Ojca dla każdego typu taty. Nawet jeśli nie możesz być z Tatusiem lub Dziadkiem osobiście w Dzień Ojca, wszystkie te prezenty są dostępne do wysyłki online. Możesz też umieścić je na swojej własnej liście życzeń.

Fitbit Charge 4 jako prezent na Dzień Ojca

Kiedy tata jest gotowy, by poważnie zająć się formą, ten smartwatch zmotywuje go. Dzięki całodobowemu monitorowaniu tętna, śledzeniu kalorii, ustawieniom ponad 20 różnych rodzajów treningów (w tym pływanie — jest wodoodporny!), a nawet funkcji monitorowania snu.], będzie mógł dokładnie wiedzieć, na jakim etapie realizacji swoich celów się znajduje.

Nóż składany ze stali nierdzewnej Opinel No.08

Spraw, by zaufany scyzoryk taty był szykowny dzięki tej francuskiej wersji z rękojeścią z drewna bukowego. Jest dostępny w kilkunastu kolorach, więc zawsze może mieć jeden pasujący do jego wyglądu.

Narzędzie wielofunkcyjne Leatherman Wave Plus

Czy to typ, który lubi być gotowy na wszystko? Daj mu odpocząć od dźwigania wielu narzędzi i odciąż go w Dzień Ojca dzięki temu poręcznemu wielofunkcyjnemu narzędziu Leatherman. Zawiera 17 różnych narzędzi, w tym przecinak do drutu, szczypce i otwieracz do butelek. Ten multitool ma wszystko, czego potrzeba do przygód na świeżym powietrzu i naprawiania sprzętów w domu.

Członkostwo Premium Spotify

Tata nauczył cię wszystkiego, co wiesz o muzyce, teraz czas odwdzięczyć się. Chociaż może być lojalny wobec swojej kolekcji winyli w domu. Członkostwo premium Spotify pozwoli mu dostroić się do ulubionych zespołów i artystów w podróży, bez konieczności przesyłania danych lub połączenia z Internetem.

Premium Spotify to idealny prezent dla każdego pasjonata muzyki
Fot. Unsplash.com

Zestaw wiertarko-wkrętarki akumulatorowej DEWALT 20V MAX

Chociaż może już mieć dobrze zaopatrzoną szopę na narzędzia. To jeśli tata nie wymienił swoich narzędzi, odkąd mieszkałeś w domu, może potrzebować ich ulepszenia. Ten zestaw firmy Dewalt zawiera jedną wiertarko-wkrętarkę, jedną wkrętarkę udarową i torbę do ich przechowywania.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here