Najlepszy smartwatch do 500 zł ma mnóstwo świetnych funkcji, które są podobne do ich droższych odpowiedników.
Fot. Unsplash.com

Najlepszy smartwatch do 1000 zł ma mnóstwo świetnych funkcji, które są podobne do ich droższych odpowiedników. Takich jak śledzenie aktywności, powiadomienia z telefonu, inteligentni asystenci i wbudowany GPS. Musisz tylko znaleźć taki, który jest zorientowany na Twoje konkretne potrzeby i pragnienia oraz kompatybilny z istniejącą konfiguracją techniczną. Jeśli chodzi o technologię, niższy budżet często oznacza wiele kompromisów. Ale przy wystarczającej pracy można znaleźć najwyższej klasy inteligentne urządzenia w przystępnych cenach.

Apple Watch to najlepszy smartwatch do 100 zł
Fot. Unsplash.com

Apple Watch Series 3 – Apple Smartwatch do 1000 zł

Produkty Apple nigdy nie są tanie, ale nie bez powodu rzesze fanów są oddane marce. A gdy jeśli zdecydujesz się na wcześniejszą serię, możesz zaoszczędzić trochę poważnej gotówki i nadal dostać świetny zegarek. Apple Watch Series 3 może pochwalić się ponad 38 000 pięciogwiazdkowymi ocenami na Amazon. Co jest praktycznie niespotykane w przypadku inteligentnych urządzeń, a kupujący zachwycają się GPS, czujnikiem serca, wodoodporną konstrukcją i łatwością utrzymywania kontaktu. Jedyną rzeczą, której nie lubią, jest żywotność baterii. Dodatkowo, automatyczne wykrywanie treningu pomaga być na bieżąco z zapisami ćwiczeń. A biegacze szczególnie skorzystają z zaawansowanych funkcji, takich jak alerty dotyczące tempa i rytmu.

Samsung Galaxy Smartwatch

Użytkownicy Androida mają do wyboru dwie podstawowe opcje dotyczące systemów operacyjnych smartwatcha: Wear OS i Tizen OS. Samsung Galaxy korzysta z tego ostatniego, który bezproblemowo łączy się z telefonami Samsung i innymi urządzeniami z systemem Android 5.0 lub nowszym. A także – co imponujące – jest kompatybilny z telefonami Apple z systemem iOS. Dzięki realistycznej, analogowej tarczy zegarek monitoruje statystyki zdrowia, śledzi trasę GPS i pozwala odtwarzać pobraną muzykę lub sterować dowolną muzyką przesyłaną strumieniowo do telefonu. Możesz także skorzystać ze zintegrowanego inteligentnego asystenta Bixby. Chociaż recenzenci twierdzą, że ta funkcja jest trefna. Lub wykonywać połączenia i wysyłać SMS-y przez Bluetooth, gdy telefon jest w pobliżu. Kolejny świetny punkt sprzedaży: recenzenci zachwycają się żywotnością baterii.

LETSCOM Smartwatch

Nie możesz odbierać połączeń i nie możesz odpowiadać na SMS-y, ale poza tym, według recenzentów, tracker fitness Letscom robi prawie wszystko, co robi Apple Watch. Będzie śledzić Twoje tętno, monitorować sen i liczyć Twoje kroki. A wszystko to za bardzo niską cenę. Nie ma funkcji GPS ani inteligentnego asystenta, ale po podłączeniu do Bluetooth telefon powiadomi Cię o przychodzących SMS-ach. I połączeniach oraz pozwoli Ci kontrolować muzykę odtwarzaną w telefonie. Krótko mówiąc, jeśli chcesz trzymać się budżetu i szukasz taniego, ale godnego rozwiązania, jest to najlepsza opcja.

Fitbit Versa 2 – najlepszy sportowy smartwatch do 1000 zł

Jeśli optymalizacja celów zdrowotnych i sprawnościowych jest Twoim głównym celem, wybierz Fitbit Versa 2. Ma on ponad 43 000 recenzji i niezmiennie wysokie oceny na Amazon. Jako najlepiej sprzedający się członek rodziny Fitbit, ten zegarek jest przeznaczony dla osób w ruchu. Ciągle śledząc tętno, kroki, wspinaczkę, aktywność godzinową, minuty aktywności, dystanse pływania, fazy snu – co tylko chcesz. Ma również wbudowaną Alexę do aktywacji głosowej. A zegarek powiadamia o połączeniach, SMS-ach i alertach kalendarza, gdy telefon jest w pobliżu. A także – jeśli masz Androida – możesz wysyłać szybkie odpowiedzi tekstowe i głosowe. Ponadto możesz sterować muzyką odtwarzaną w telefonie. Możesz też pobrać do 300 utworów, które można zapisać bezpośrednio na zegarku. Możesz także używać FitBit Pay do robienia zakupów, ale jest jedna wada, o której należy pamiętać — nie ma zintegrowanego GPS, więc jeśli chcesz śledzić trasę, musisz zabrać ze sobą telefon.

Samsung Galaxy Watch to najlepsza opcja do współpracy na androidzie.
Fot. Unsplash.com

Hybrydowy Fossil Q – klasyczny smartwatch do 1000 zł

Nie jesteś gotowy do przejścia na inteligentne życie w pełnym wymiarze godzin? Fossil Q Machine Hybrid nie będzie przypominał smartfona na Twoim nadgarstku, ale zapewni Ci łączność. Śledzi Twoją aktywność i jakość snu, a gdy Twój telefon jest w pobliżu, dyskretnie wibruje powiadomienia o połączeniach i wiadomościach — ale aby odpowiedzieć, musisz użyć telefonu. Możesz go również używać do zdalnego sterowania muzyką, ustawiania alarmów i robienia zdjęć z telefonu. Oczywiście ta hybryda nie ma zaawansowanych funkcji, takich jak GPS, funkcja płatności ani wbudowanego inteligentnego asystenta. Jednak w niczym nie przypomina smartwatcha i nigdy nie trzeba jej ładować — bateria monetowa standardowego zegarka wystarczy do pełnego roku, zanim będziesz musiał wymienić na nową.

Sprawdź też jaki smartwatch do 500 zł wybrać.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here