Smartwatch do 500 zł równie dobrze może być poręczną rzeczą, która może pomóc w rutynowych ćwiczeniach i aktywnościach. A nawet umożliwić utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi i rodziną bez korzystania ze smartfona. Jak można się domyślić, znalezienie najlepszego smartwatcha poniżej 500 zł nie jest tak proste, jak niektórym się wydaje. Jednak odrobina porad z tego poradnika powinna wszystko znacznie ułatwić.
Fot. Unsplash.com

Smartwatch do 500 zł równie dobrze może być poręczną rzeczą, która może pomóc w rutynowych ćwiczeniach i aktywnościach. A nawet umożliwić utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi i rodziną bez korzystania ze smartfona. Jak można się domyślić, znalezienie najlepszego smartwatcha poniżej 500 zł nie jest tak proste, jak niektórym się wydaje. Jednak odrobina porad z tego poradnika powinna wszystko znacznie ułatwić.

Niektóre smartwatche wyglądają jak klasyczne zegarki - to rozwiązanie idealne dla miłośników tradycji.
Fot. Unsplash.com

FITBIT Inspire – dyskretny smartwatch do 500 zł

Fitbit Inspire to smukły, dyskretny smartwatch, który oferuje wszystko, czego mogą potrzebować fani fitnessu. Śledzi kroki, spalanie kalorii, tętno, dystans i wiele więcej, które mogą pomóc Ci znaleźć i utrzymać idealną codzienną rutynę. Fitbit Inspire ma plastikową konstrukcję i jest dostępny w kolorze czarnym, białym i liliowym. Co ważniejsze, jest wytrzymały i może wytrzymać duże obciążenia, a także poradzić sobie z ciśnieniem wody na głębokości do 10m. Co więcej, ten smartwatch jest wyposażony w bardzo responsywny ekran OLED. Mocną baterię, która wystarczy na około pięć dni pracy, oraz Bluetooth 4.0 dla łatwiejszej łączności. Ten smartwatch jest dostarczany z wysoce intuicyjnym i doskonale dopasowanym oprogramowaniem i jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem iOS, jak i Android. Ponadto jest w stanie odbierać powiadomienia ze smartfona i ogólnie oferuje całkiem dobry stosunek jakości do ceny.

SAMSUNG GALAXY FIT

Jeśli uwielbiasz fitness wodny i szukasz wydajnego, ale niezbyt drogiego narzędzia, które pomoże Ci w śledzeniu aktywności, takiej jak chodzenie, bieganie lub jazda na rowerze. Albo dostarczy Ci innych interesujących informacji, w tym snu, tętna i tym podobnych, poza zwykłymi powiadomieniami, Samsung Galaxy Fit to świetna opcja dla Ciebie. To małe akcesorium jest dostępne w wersji czarno-srebrnej i kryje pod maską wiele dobrej jakości sprzętu. Takiego jak procesor MCU Cortex M33F 96 MHz + M0 16 MHz, który gwarantuje płynną wydajność. I baterię 120 mAh, która zapewni około siedmiu dni pracy, bez potrzeba ładowania. Samsung Galaxy Fit posiada doskonały ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 120×240 pikseli. Obsługuje ładowanie NFC i może działać zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS.

UMIDIGI UWATCH 2 – atrakcyjny smartwatch do 500 zł

Przystępna cena jest zawsze atrakcyjnym aspektem każdego produktu, zwłaszcza gdy za przystępną ceną idą inne pozytywne aspekty, takie jak dobra jakość wykonania, długotrwała bateria i inne, jak w przypadku UMIDIGI UWatch 2. Na początek to to solidny smartwatch wyposażony w bardzo dobry ekran dotykowy OLED o przekątnej 1,33 cala, 240×240 pikseli. Posiada bluetooth 4.0 i procesor Nordic 52832, który zapewnia więcej niż przyzwoitą wydajność. Wygląda luksusowo i jest dostępny w kolorze czarnym i złotym. Oferuje też wszystkie zwykłe funkcje fitness, takie jak krokomierz lub tryby sportowe, które obejmują chodzenie, bieganie, skakanie, piłkę nożną i wiele innych. UMIDIGI UWatch 2 jest dostarczany z baterią litowo-polimerową 180 mAh, która zapewni Ci około 10 dni działania. I jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem iOS, jak i Android. Co jest obecnie swego rodzaju standardem. Ponadto to urządzenie jest w stanie monitorować sen lub mierzyć tętno, otrzymywać powiadomienia i ustawiać alarmy.

Najlepszy smartwatch do 500 zł ma mnóstwo świetnych funkcji, które są podobne do ich droższych odpowiedników.
Fot. Unsplash.com

GOKOO SmartWatch

GOKOO Smart Watch to smartwatch klasy podstawowej, który łączy atrakcyjny wygląd i wiele funkcji w bardzo elastyczne urządzenie. Współpracuje zarówno z urządzeniami na Androida, jak i iOS. Po pierwsze, jest dostępny w trzech schematach kolorystycznych (czarno-szary, czarno-zielony i czarno-czerwony). Oferuje wspaniałe funkcje fitness, takie jak pomiar kroków i odległości, śledzenie tętna i snu, monitorowanie kalorii i wiele innych. Co więcej, zapewnia powiadomienia i alarmy. Jest wyposażony w ekran dotykowy IPS o przekątnej 1,3 cala i rozdzielczości 240 × 240 pikseli. Posiada także wodoodporność IP68, co powinno gwarantować bezpieczne pływanie z nim i szybkie nurkowania do 1,5 m głębokość.

Sprawdź też jaki smartwatch do 1000 zł wybrać.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here