Kosmetyki Nacomi – czym się wyróżniają?

0
566

Marka Nacomi zdecydowanie wyróżnia się na krajowym rynku. Ta polska firma stawia na naturę, jednak łączy ją z zaawansowaną technologią i nowinkami ze świata beauty. Polki doceniły różne serie kosmetyków, które odpowiadają na potrzeby każdego rodzaju cery. Co stoi za sukcesem kosmetyków Nacomi?

We współczesnej kosmetyce można zauważyć dwa dominujące trendy. Pierwszym jest szeroko pojęta ekologia, zwrócenie się w kierunku naturalnych składników i prostych receptur. Drugim jest zaawansowana pielęgnacja bazująca na najnowszych odkryciach i starannie przemyślanych składach.  Choć wydaje się, że są to dwa zupełnie różne spojrzenia na pielęgnację, to marka Nacomi stara się je łączyć. Czym można wytłumaczyć fenomen tych kosmetyków?

Profesjonalna pielęgnacja

Na szczególne uznanie w tej kwestii zasługuje seria Nacomi Next Level, która zawiera kosmetyki o skutecznym, potwierdzonym badaniami naukowymi działaniu. W jej skład wchodzą głównie skoncentrowane sera, peelingi oraz kremy i lotiony. Pełną ofertę kosmetyków Nacomi można znaleźć na https://puderikrem.pl/firm-pol-1647613469-Nacomi.html. Formuły zawierają składniki aktywne takie jak:

  • niacynamid – substancja szczególnie polecana osobom z cerą skłonną do nadmiernego przetłuszczania się. Niacynamid reguluje proces wydzielania sebum, dzięki czemu zapobiega także zatykaniu porów i powstawaniu pryszczy. Jednocześnie stosowanie takich kosmetyków nie prowadzi do nadmiernego przesuszenia i łuszczenia się skóry. W większych stężeniach substancja ta pomaga redukować przebarwienia.
  • retinol – zawarta w kosmetykach witamina A jest znanym antyoksydantem. W zależności od stężenia może wyrównywać koloryt cery, wygładzać zmarszczki oraz łagodzić stany zapalne.
  • kwas szikimowy – pomaga w walce z trądzikiem i ogranicza łojotok. Posiada także właściwości złuszczające i regenerujące. Jednocześnie pomaga pozbyć się zaskórników i zwęża rozszerzone pory.
  • trehaloza – substancja ta jest uważana za prawdziwy przełom w nawilżaniu skóry. Posiada zdolność magazynowania wody w skórze i uwalniania jej, kiedy zachodzi taka potrzeba. Trehaloza jest także bezpieczna dla cer ze skłonnością do powstawania zaskórników, substancja nie jest komedogenna. Może być stosowana także przez skóry wrażliwe, gdyż nie powoduje podrażnień.

Niewygórowane ceny

Kosmetyki Nacomi zawierają efektywne stężenia bardzo skutecznych substancji. Mogą więc konkurować z preparatami wykorzystywanymi w profesjonalnej pielęgnacji. Jednocześnie, jeśli stosujemy je zgodnie z zaleceniami producenta, są bezpieczne w użytku domowym. Warta podkreślenia jest cena tych kosmetyków. Sera zawierające składniki będące kosmetycznymi nowinkami są zwykle bardzo drogie. Jednak preparaty Nacomi na tym tle wypadają niezwykle korzystnie – często są nawet kilkukrotnie tańsze niż produkty innych firm.

Naturalna pielęgnacja

Czyste składy, bez nadmiernej ilości dodatków również są charakterystyczne dla marki Nacomi. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca na to uwagę, więc ten aspekt także przyczynia się do popularności kosmetyków tej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here